Despre noi

Suntem Marvicon! Încântat de cunoștință!

Marvicon este o companie de transport cu sediul în România și face parte din grupul belgian BE-Trans. Din 2015 transportăm mărfuri într-o siguranță completă pe piața europeană.

Datorită celor 260 de angajați entuziaști și celor peste 150 de camioane, Marvicon oferă cel mai bun serviciu în fiecare zi! Cu Marvicon sunteți sigur de un partener profesionist și de încredere pentru transportul dvs.

Cunoașteți Marvicon și descoperiți ce putem face pentru compania dvs.

Ce spune presa ...

Brosura Onze

Echipa noastră

Management
ilie 740

Ilie Ilea

General Director
ilie@marvicon.ro
Tel.+40 259 706 230
Gsm. +40 799 780 445

Anca Milian

Anca Milian

Executive Director
anca@marvicon.ro
Tel.+40 259 706 231
Gsm. +40 744 702 474

Sales
zsolt kondor

Zsolt Kondor

Commercial Director
zsolt.kondor@marvicon.ro
Tel.+40 259 706 233
Gsm. +40 752 010 824

Marvicon 28 1

Salomea Brandus

Team leader Expeditions Complete and partial cargo
salomea.brandus@marvicon.ro
Tel.+40 259 706 234
Gsm. +40 722 409 654

Andreea Pasca2

Andreea Pasca

Expeditions Complete and partial cargo
andreea.pasca@marvicon.ro
Tel.+40 259 706 234
Gsm. +40 721 231 853

gabriela mazar

Gabriela Mazar

Expeditions Complete and partial cargo
gabriela.mazar@marvicon.ro
Tel.+ 40 259 706 234
Gsm. +40 799 769 193

Planning tautliners & containers
Valeriu opt

Valeriu Pascari

Team leader Planning tautliners
valeriu@marvicon.ro
Tel.+40 259 706 236
Gsm. +40 799 769 192

Cosmin opt

Cosmin Trempe

Planning tautliners
cosmin@marvicon.ro
Tel.+40 259 706 236
Gsm. + 40 799 945 207

Florin Mihaila WEB

Florin Mihaila

Team Leader Planning containers
florin.mihaila@marvicon.ro
Tel.+40 259 706 235
Gsm. +40 738 998 679

Marvicon fotos verkleinen web jan18 Radu Nuta

Radu Nuta

Planning containers
radu.nuta@marvicon.ro
Tel.+40 259 706 235
Gsm. +40 738 998 680

rares brandus

Rares Brandus

Planning containers
rares.brandus@marvicon.ro
Tel.+40 259 706 235
Gsm. +40 738 998 683

octavian

Octavian Nagherneac

Planning containers
octavian.nagherneac@marvicon.ro
Tel.+40 259 706 235
Gsm. +40 738 998 685

daniel damascan2

Daniel Damascan

Planning tautliners
daniel.damascan@marvicon.ro
Tel.+40 259 706 236
Gsm. +40 721 231 945

Marvicon Bogdan Popa

Bogdan Popa

Planning containers
bogdan.popa@marvicon.ro
Tel.+40 259 706 235 
Gsm. +40 738 998 684

Dan Ardelean5

Dan Ardelean

Planning containers
dan.ardelean@marvicon.ro
Tel.+40 259 706 235
Gsm. +40 738 998 681

cristian covaci

Cristian Covaci

Planning containers
cristian.covaci@marvicon.ro
Tel.+40 259 706 235
Gsm. +40 738 998 682

mircea florut

Mircea Florut

Planning containers
mircea.florut@marvicon.ro
Tel.+40 259 706 235
Gsm. +40 738 998 677

Legal Advisor
Alexandru opt

Alexandru Nicula

Legal Adviser
alexandru@marvicon.ro
Tel.+40 259 706 232
Gsm. +40 725 938 177

Back office / Fleet Department
Crina opt

Crina Bulcau

Team leader Back office / Billing
crina@marvicon.ro
Tel.+40 259 706 231

georgianamihele

Georgiana Mihele

Back Office / Fleet
georgiana.mihele@marvicon.ro
Tel.+40 371 092 404
Gsm. +40 725 938 176

Mihaela Baculea

Mihaela Baculea

Back Office / Human Resources
mihaela.baculea@marvicon.ro
Tel.+40 371 092 404

Andreea Dogar

Andreea Dogar

Back Office / Human Resources
andreea.dogar@marvicon.ro
Tel.+40 371 092 404

anamaria damascan

Ana-Maria Damascan

Human Resources
anamaria.damascan@marvicon.ro
Tel.+40 371 092 404

Mirabela

Mirabela Turcut

Back Office/Billing
mirabela.turcut@marvicon.ro
Tel.+40 259 706 231

Backoffice / Human resources
ioana pop

Ioana Pop

Human Resources
ioana.pop@marvicon.ro
Tel.+40 371 092 404

kristof fodor

Kristof Fodor

Back Office/Billing
kristof.fodor@marvicon.ro
Tel.+40 371 092 404

raul vesa

Raul Vesa

Back Office
raul.vesa@marvicon.ro
Tel.+40 371 092 404

camelia tudose

Camelia Tudose

Accounting
camelia.tudose@marvicon.ro
Tel.+40 259 706 231

Doriți să lucrați pentru Marvicon?

Solicitați acum!

Doriți mai multe informații?

Contactați-ne